Dziś popołudnia na boisku COS w Zakopanem piłkarze Lecha Poznań spędzili półtorej godziny.
Po rozgrzewce lechici wykonali serię ćwiczeń z piłkami, a po nich pograli w dziadka na dużym placu i w ciągłym ruchu. Trening tradycyjnie zakończyła gra wewnętrzna.
Na szczęście lechitów omijają kontuzję. W zajęciach biorą udział wszyscy zawodnicy. Jutro kolejne dwa treningi.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe