2019-10-11 17:04 Wiktoria Łabędzka, Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Pomóż zaprojektować nową "meczówkę"!

Choć zmagania w tym sezonie dopiero nabierają rumieńców, przyszedł czas, aby pomyśleć o przyszłorocznych rozgrywkach. Warto więc zabrać się za projektowanie trykotu, w którym Lech Poznań będzie występować w kampanii 2020/21. Razem z firmą Macron zapraszamy wszystkich kibiców Kolejorza do przesyłania prac koncepcyjnych nowej "meczówki".

Możemy to już oficjalnie potwierdzić - rozpoczynamy pracę nad koszulką meczową na sezon 2020/21! Dzięki współpracy z firmą Macron, która od dwóch lat jest Sponsorem Technicznym klubu, pierwsza drużyna Lecha, a także zespoły akademii grają w dedykowanej, pełni autorskiej wersji strojów.

Obecny trykot lechitów został zaprojektowany przez kibica Kolejorza, Bartosza Parysa, a my poczyniliśmy tylko kilka zmian, które jeszcze bardziej wyróżniły naszą meczówkę na tle innych klubów. I tym razem chcemy oddać Wam głos! To co? Program graficzny otwarty, myszka w dłoń i czas przelać swój pomysł na ekran monitora!

- Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy chcą mieć swój udział przy tworzeniu naszych koszulek meczowych. Poprzednim razem zostaliśmy zasypani mnóstwem bardzo kreatywnych projektów. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie - mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań. - Przez najbliższy miesiąc czekamy na nowe pomysły fanów Kolejorza. Wszystkie te inspiracje zbierzemy i przyjrzymy się każdemu projektowi, ponieważ chcemy zobaczyć, jak nasi kibice widzą koszulki lechitów na nowy sezon - dodaje.

Kreatywność i przywiązanie do symboli - to wszystko czego oczekujemy! Swoją koncepcję możesz zobrazować prezentując zarówno koszulkę domową (niebieską), bądź wyjazdową (białą). Na propozycje czekamy pod adresem: marketing@lechpoznan.pl. Nie zwlekaj! Być może w sezonie 2020/21 lechici zagrają w koszulkach inspirowanych Twoim pomysłem!

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij