2021-12-10 16:00 Lech Poznań

PODCAST LECHA POZNAŃ | 1klub1000historii: Justin Nnorom

Grał w Lechu Poznań krótko, bo zaledwie nieco ponad dwa lata, ale do dziś jest wspominany z sentymentem przez kibiców, bo stał się specjalistą od ważnych goli - strzelał je odwiecznym rywalom, czyli Widzewowi Łódź oraz Legii Warszawa. Justin Nnorom przyjechał do Polski w 1998 roku, miał to być dla niego przystanek w piłkarskiej przygodzie, a okazało się, że został tutaj do dzisiaj.

Nie tylko przez to, że musiał ze względu na poważną kontuzję przedwcześnie zakończyć karierę. W Poznaniu poznał żonę, skończył studia i od wielu lat prowadzi szkołę językową, jest także radnym podpoznańskiej gminy. Nigeryjczyk opowiada nam, czy miał większy talent od gwiazdy reprezentacji Polski, Emmanuela Olisadebe, z którym występował i do dziś się przyjaźni. Dlaczego nie przeszedł do Wisły Kraków, czy też dlaczego myślał, że koledzy z Kolejorza chcieli mu zrobić dowcip i podali zepsute warzywa, kiedy dostał na obiad… kiszone ogórki.

Słuchaj "1klub1000historii" na platformach podcastowych >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij