2018-02-21 15:32 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Podaj dalej i zgarnij nagrody

96. rocznica powstania Lecha Poznań zbliża się wielkimi krokami. Chcemy po raz kolejny wspólnie uczcić urodziny naszego Klubu, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Podaj dalej". Nagraj krótki materiał z żonglerką oraz podaniem dalej piłki i zostań częścią dłuższego filmu, w którym pojawią się także zawodnicy Kolejorza. 

Nagraj film na #96Lecha

Już 19 marca Kolejorz świętować będzie 96. urodziny. Z okazji zbliżającej się rocznicy powstania Klubu, przygotowaliśmy zabawę dla wszystkich kibiców Lecha. Co trzeba zrobić? Nagrać krótki filmik, na którym żonglujesz, a potem podajesz futbolówkę dalej. Po co? Ze wszystkich nadesłanych materiałów stworzony zostanie długi film, w którym piłkarze oraz kibice Lecha będą podawać między sobą piłkę. Chcemy pokazać, że zawsze i wszędzie jesteśmy #MocniRAZEM!

Warto również wziąć udział w naszej akcji z jeszcze jednego powodu. Każdy uczestnik zabawy otrzyma od nas upominek niespodziankę, po zmontowaniu finalnego materiału! Pamiętaj tylko, że czas na nadesłanie materiału masz tylko do niedzieli, 11 marca! Swoje filmy możecie przesyłać tutaj >>>

Dodatkowe punkty do ostatecznej klasyfikacji

Dobiega końca druga edycja "Kolejorz gra z klasą". Do udziału w "Podaj dalej" zapraszamy więc wszystkich uczniów ze szkół, w których odbyła się nasza akcja. Przypomnijmy, że celem projektu "Kolejorz gra z klasą" jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci. Klub co rundę odwiedza poznańskie szkoły podstawowe, w których na najmłodszych czeka wiele atrakcji. W wybranych placówkach przeprowadzany jest trening z udziałem szkoleniowca Lech Poznań Football Academy i piłkarza pierwszej drużyny Kolejorza. W drugiej edycji udział wzięli Rafał Janicki, Volodymyr Kostevych, Deniss Rakels oraz Maciej Makuszewski.

Teraz czas na ostatnią konkurencję dla szkół! Do udziału w "Podaj dalej", zachęcamy dzieci z pięciu poznańskich szkół, w których odbyła się druga edycja akcji (SP 51, SP 34, SP 84, SSP 1, SP 62). Za nagranie przyznamy dodatkowe punkty do ostatecznej klasyfikacji szkół. To właśnie od tego może zależeć zwycięstwo w drugiej edycji "Kolejorz gra z klasą". Prosimy jednak pamiętać, że w opisie musi być napisane, do której placówki uczęszcza bohater filmiku.

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij