2022-11-24 10:53 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Plan przygotowań lechitek 

Koniec rundy jesiennej nie oznacza wcale odpoczynku dla zawodniczek Lecha Poznań UAM. Niebiesko-białe do 14 grudnia trenują dwa razy w tygodniu, a ich przerwa świąteczno-noworoczna potrwa do 10 stycznia.

Piłkarki Lecha Poznań UAM na początku listopada zakończyły rundę jesienną i zaraz po skończeniu rozgrywek rozpoczęły treningi, których celem jest utrzymanie formy. To wszystko ze względu na bardzo długą przerwę pomiędzy rundami. Niebiesko-białe do gry o ligowe punkty powrócą bowiem dopiero w połowie marca.

Lechitki po dwa treningi w tygodniu będą mieć aż do 14 grudnia, kiedy rozpoczną przerwę świąteczno-noworoczną. Do regularnych, codziennych zajęć powrócą po niespełna miesiącu, bo 11 stycznia. Wtedy też - na boisku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza - rozpoczną przygotowania do startu wiosennych zmagań.

W trakcie noworocznych treningów zorganizowane zostaną jeszcze zajęcia otwarte dla piłkarek, które chcą dołączyć do zespołu. Ponadto sztab szkoleniowy Kolejorza planuje rozegranie pięciu sparingów. O obu tych aktywnościach będziemy informować w kolejnych tygodniach.

Plan przygotowań Lech Poznań UAM:

6 listopada - 14 grudnia - treningi na boisku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
15 grudnia - 10 stycznia - przerwa świąteczno-noworoczna
11 stycznia - powrót do treningów

Następne mecze

Sobota 11.02 godz.17:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań
Czwartek 16.02 godz.18:45
FK Bodø/Glimt
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij