2014-03-03 00:00 Justyna Gdowska, fot: Przemysław Szyszka

Piłkarze przewodnikami po INEA Stadionie

Przyjdź na Bułgarską w dni pozameczowe i zwiedź obiekt poznańskiego Lecha od środka. W każdą środę o godz. 16 oprócz przewodnika będzie Ci towarzyszył jeden z zawodników Kolejorza.

INEA Stadion znasz tylko z perspektywy trybun? Przyjdź na Bułgarską w dni pozameczowe i zwiedź obiekt poznańskiego Lecha od środka. W każdą środę o godz. 16 (od 5 marca) oprócz przewodnika będzie Ci towarzyszył jeden z zawodników poznańskiej lokomotywy.

Stadion oczami piłkarza

Podczas wycieczki po INEA Stadionie zobaczysz m.in. salę konferencyjną, Korytarz Sław, Trybunę Prasową, Lożę Prezydencką. Przy miejscach najbardziej sportowych, np. szatni zawodników, tunelu, murawie, czy pokoju piłkarzy oprócz przewodnika będzie Ci towarzyszył jeden z lechitów. Pokonasz z nim taką drogę z szatni na boisko, jaką piłkarze pokonują przed meczem. Chcesz zobaczyć trybuny z ich perspektywy?

Piłkarz-przewodnik

Zastanawiasz się, jakie to uczucie wychodzić na murawę przy pełnych trybunach? Może chciałbyś dowiedzieć się, z jaką euforią wiąże się zdobycie gola na INEA Stadionie? Część wycieczki, w której w rolę przewodnika wcieli się piłkarz, będzie też kopalnią wiedzy na te tematy. Lechici czekają na Wasze pytania i mają w zanadrzu wiele ciekawych anegdot. Na pamiątkę zwiedzania otrzymasz fankartę z autografem lechity, który towarzyszył Ci w poznawaniu INEA Stadionu.

Tylko w marcu i kwietniu

Zwiedzanie z piłkarzami-przewodnikami zaplanowane jest tylko na marcowe i kwietniowe środy o godz. 16. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a na wycieczkę należy się wcześniej zapisać.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerami 61 886 30 31 i 660 423 851 oraz mailowo wycieczki@lechpoznan.pl.Koszt udziału w wycieczce sportowej to 20 zł od osoby. Pełna oferta zwiedzania INEA Stadionu znajduje się tutaj >>>

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij