2017-07-23 17:35 Mateusz Szymandera

Piłkarze po meczu Wisła Płock - Lech

Rozczarowany końcowym wynikiem, ale też grą w niedzielnym meczu są piłkarze Kolejorza. Poznaniacy cały czas czekają na zwycięstwo w lidze - po dwóch meczach mają na koncie jeden punkt. Zapraszamy do sprawdzenia ich opinii po spotkaniu.

Dominik Furman (pomocnik Wisły Płock):

- Każdy mecz chcemy wygrać, nie wybieramy sobie ich. Zagraliśmy drugie spotkanie u siebie i zależy nam na tym, by budować pewność siebie poprzez zwycięstwa. Dzisiaj pokazaliśmy wyższość nad dobrym Lechem i musimy się z tego cieszyć. Nowy trener nie miał czasu na to, by pokazać to, czego od nas oczekuje, a już widzimy efekty. Czekamy na kolejne treningi i mecze, bo w moim odczuciu będzie to wyglądało jeszcze lepiej.

Robert Gumny (obrońca Lecha):

- Wszyscy są niezadowoleni. Jesteśmy Lechem i przyjeżdżamy, żeby wygrywać i dominować na boisku. Tak się nie stało, bo zagraliśmy słabe spotkanie. Nie wiem, co było przyczyną. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji. Straciliśmy zawodnika, graliśmy w osłabieniu i było jeszcze trudniej. Gdy rywal gra jednego więcej, to nam się gra trudniej. Mieliśmy problem cały mecz z tym. Mówiliśmy w przerwie, że musimy grać szybciej, zagrażać, ale nasz plan szybko legł w gruzach.

Emir Dilaver (obrońca Lecha Poznań):

- Jestem bardzo rozczarowany. Graliśmy 5-10 minut przed przerwą, ale 80 minut przespaliśmy. Musimy wykazać się większym zaangażowaniem. Musimy obejrzeć mecz i to, dlaczego graliśmy wolno, nieagresywnie. Byliśmy spóźnieni. Musimy wykrzesać więcej energii, bo nie zbieraliśmy nawet drugich piłek w środku pola. Atakujemy piłkę, ale tak jakbyśmy nie chcieli jej zdobyć. Po czerwonej kartce było nam bardzo trudno. Musimy poprawić swoją grę, jeśli chcemy grać lepiej.

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij