2018-08-05 18:20 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Piłkarze po meczu Śląsk - Lech

Lech Poznań wygrał ze Śląskiem Wrocław 1:0. Lechici po meczu podkreślali dobrze zorganizowaną defensywę, która często łapała na pozycji spalonej graczy ze stolicy Dolnego Śląska.

Vernon De Marco (obrońca Lecha Poznań)

Graliśmy to co planowaliśmy. Nad naszym ustawieniem w obronie ciężko pracowaliśmy na obozie przygotowawczym i teraz daje to pożądane efekty. Było widać, że mamy w nogach zmęczenie, ale nadal jesteśmy bardzo dobrze przygotowani mentalnie. Graliśmy do końca, mamy trzy punkty i z radością wracamy do Poznania.

Tymoteusz Klupś (pomocnik Lecha Poznań)

Walczymy do końca. Pokazujemy, że każda minuta na boisku się dla nas liczy. W końcówkach spotkań pomimo zmęczenia jesteśmy zdeterminowani, żeby strzelać bramki. To bardzo cieszy i motywuje nas do dalszej pracy. Spalone Śląska nie były przypadkiem, całe nasze ustawienie w linii obrony było dobrze zaplanowane. Najważniejsze, że strzeliliśmy to co mieliśmy i możemy cieszyć się z trzech punktów.

Mihai Radut (pomocnik Lecha Poznań)

To był ciężki mecz. Teraz mamy cięższy moment, bo gramy co trzy dni – co nie jest łatwe, ale dajemy radę. Jesteśmy skupieni, dobrze punktujemy. Myślę, że obrona wyglądała dzisiaj bardzo dobrze, tak jak w ostatnim spotkaniu. Świetnie trzymali linię, sądzę, że jesteśmy w tym coraz lepsi. Nie graliśmy tak dobrze jak w ostatnich dwóch spotkaniach, ale widać progres w naszej grze. Zmieniamy grę, ale teraz liczy się, że mamy trzy punkty, a w następnych meczach mam nadzieję, że będziemy grali lepiej.

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij