2018-11-04 20:40 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Piłkarze po meczu Lech - Lechia

Lech Poznań przegrał z Lechią Gdańsk 0:1. Oto wypowiedzi piłkarzy po tym spotkaniu.

Jasmin Burić (bramkarz Lecha Poznań)

Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji i musimy to wziąć na klatę. Widać na boisku, że nie jesteśmy pewni siebie. Myślę, zrobiliśmy dzisiaj dużo błędów. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji, nikt nam nie może pomóc, musimy sami sobie pomóc. Musimy ciężko trenować, jeżeli chcemy wyjść z tego kryzysu to musimy zacząć wygrywać. Sami to zrobiliśmy i sami musimy z tego wyjść.

Pedro Tiba (pomocnik Lecha Poznań)

Dzisiaj znowu nie udało nam się wygrać, jest to dla nas smutny dzień. Pozostaje nam dalej pracować i mieć nadzieję, że nasza gra poprawi się w najbliższej przyszłości. Przede wszystkim musimy przeprosić kibiców, za to, że nie spełniamy ich oczekiwań. Bolą te porażki i słaba gra. Rozumiemy ich reakcje i możemy ich tylko przeprosić, że nie wychodzi nam wszystko tak jak byśmy chcieli.

Michał Nalepa (obrońca Lechii Gdańsk)

Mecz nie wyglądał w stu procentach tak jak sobie zaplanowaliśmy, ale taktycznie zagraliśmy dobre spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że kibicom mogło się ono nie podobać, ale ja jako obrońca jestem zadowolony. Wiedzieliśmy w jakiej sytuacji jest Lech Poznań, my mieliśmy podobnie w zeszłym sezonie i wiemy jak się gra pod taką presją. Wiedząc to, zagraliśmy taki, a nie inny mecz.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij