2018-07-19 20:30 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Piłkarze po meczu Gandzasar - Lech

Niezadowoleni ze stylu gry są po meczu z Gandzasarem Kapan zawodnicy Kolejorza. Dopiero bramka zdobyta w doliczonym czasie gry przechyliła szalę awansu na ich korzyść. Zapraszamy do poznania ich pomeczowych opinii.

Piotr Tomasik (obrońca Lecha Poznań):

- Nie tak planowaliśmy to spotkanie. Chcieliśmy je spokojnie wygrać. Nie ma co ukrywać, że ten mecz nam nie wyszedł. Mam nadzieję, że będziemy długo grali w pucharach, a wtedy nikt nie będzie pamiętał tego, jak wyglądało to spotkanie. Najwazniejsze, że po stracie dwóch bramek nie spanikowaliśmy. Wiedzieliśmy, że stworzymy sobie sytuacje. Sam przy lepszej dokłaności mogłem zdobyć bramkę. Najważniejszy dla nas jest awans. Trudno się z niego cieszyć, jeśli wywalcza się w takim stylu. Mamy dużo do poprawy, ale ciężko trenujemy i wierzę, że przyjdą tego efekty.

Łukasz Trałka (pomocnik Lecha Poznań):

- Pewnie z perspektywy trybun wyglądało to podobnie. Gdy był remis, to chcieliśmy się dłużej utrzymać przy piłce, bo ten wynik był dla nas korzysny. Straciliśmy dwie bramki, co tu dużo mówić, stadiony świata. Nikt z nas nie stracił głowy i nie zaczął kopać długich piłek. Wiemy, że jest dużo do poprawy. Po meczu rozmawialiśmy w szatni, powiedzieliśmy sobie kilka słów i tyle. Jeszcze będzie analiza i zamykamy ten rozdział.

Następne mecze

Sobota 20.07 godz.20:00
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Piątek 26.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij