2017-10-08 14:11 Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Piłkarze Lecha po sparingu

Po zakończeniu sparingu z Dynamem Brześć lechici nie ukrywali, że było to dla nich pomocne spotkanie. Od najbliższego poniedziałku będą oni wraz ze sztabem szkoleniowym analizować popełnione w nim błędy i pracować nad ich wyeliminowaniem jeszcze przed ligowym meczem z Jagiellonią Białystok.

Abdul Aziz Tetteh (pomocnik Lecha Poznań):

Wyniki meczów towarzyskich nie zawsze są istotne. Uważam jednak, że to był bardzo przydatny dla nas sparing. Wiemy po nim, w jakim momencie przygotowań do meczu z Jagiellonią Białystok jesteśmy. Myślę, że to była dobra gra treningowa, która pozwoli nam dostrzec popełniane przez nas błędy i wyeliminować je przed ligowym spotkaniem.

Vernon de Marco (obrońca Lecha Poznań):

Myślę, że to ważne, żeby pozostawać w rytmie meczowym. Taki sparing jest więc przydatny dla organizmu i konieczny dla prawidłowego przygotowania do najbliższego spotkania ligowego. Dynamo Brześć było dziś dla nas równorzędnym rywalem, co nas bardzo cieszy. Dzięki temu mogliśmy potrenować schematy gry i przekonać się, co mamy do poprawy przed meczem z Jagiellonią.

Christian Gytkjaer (napastnik Lecha Poznań):

Zagraliśmy dziś dwie nierówne połowy. Chcieliśmy wygrać ten sparing, ale zagraliśmy bardzo dobrze tylko w pierwszej części gry. W drugiej oddaliśmy rywalom pole i oni potrafili z tego skorzystać. Popełniliśmy za dużo błędów, ale ten mecz z Dynamem będzie dla nas dobrym materiałem do analizy przed meczem w Białymstoku, którego nie możemy się już doczekać.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij