2022-02-03 15:32 Lech Poznań

Pierwszy Gwizdek wybrzmi w sobotę

Ponad 200 zgłoszeń otrzymaliśmy w ciągu niespełna tygodnia od kibiców, którzy razem z Lechem Poznań chcą symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Za wszystkie nagrania oraz zdjęcia dziękujemy, a wspólne video razem z zawodnikami pojawi się już w sobotę na naszych kanałach.

Już od sześciu lat przed startem każdej rundy wiosennej organizowane jest wydarzenie "Pierwszy Gwizdek", podczas którego kibice Kolejorza wspólnie z zawodnikami Lecha mogą symbolicznie rozpocząć ostatnią część sezonu. Od dwóch edycji - ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o wasze zdrowie - akcja organizowana jest wirtualnie, a piłkarze po raz kolejny przychodzą z zadaniem.

Ponad 200 kibiców wzięło udział w wyzwaniu, więc teraz to my bierzemy się do pracy. Zawodnicy już nagrali swoje video, my wszystko zmontujemy i w sobotę zaprezentujemy światu. Uczestników naszej zabawy prosimy z kolei o jeszcze jedną rzecz - przy okazji meczu Lecha Poznań z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (12 lutego, 20:00) w Stacji Kolejorz Stadion odbierzcie swoje plakaty ze zdjęciem całego zespołu, który zostały przygotowane specjalnie na "Pierwszy Gwizdek", a także gwizdki (te będą dostępne dopiero po spotkaniu oraz do końca następnego tygodnia, tj. do 19 lutego w godzinach funkcjonowania sklepu Stacja Kolejorz Stadion).

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij