2022-01-27 12:30 Lech Poznań

Pierwszy Gwizdek - rozgrzewka przed rundą wiosenną

Chociaż ponownie ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną nie możemy się zobaczyć osobiście, to chcemy podtrzymać naszą tradycję, by razem symbolicznie zapoczątkować rundę wiosenną. Szczególnie teraz, kiedy weszliśmy w rok 100-lecia Klubu, a przez najbliższe miesiące razem walczymy o najwyższe cele, zapraszamy wszystkich kibiców do zabawy. Piłkarze Lecha Poznań wymyślili specjalne zadanie, a za jego wykonanie przygotowane są drobne upominki. 

Już od sześciu lat przed startem każdej rundy wiosennej organizowane jest wydarzenie "Pierwszy Gwizdek", podczas którego kibice Kolejorza wspólnie z zawodnikami Lecha mogą symbolicznie rozpocząć ostatnią część sezonu. Od dwóch edycji - ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o wasze zdrowie - akcja organizowana jest wirtualnie, a piłkarze po raz kolejny przychodzą z zadaniem.

O co chodzi w tegorocznym wyzwaniu? Pokażcie nam jak wy rozgrzewacie się przed startem rundy wiosennej. Wyślijcie zdjęcie, film lub nawet zrzut ekranu z aplikacji do ćwiczeń. Dla nas i zawodników najważniejsze jest, żebyście pokazali swoją aktywność fizyczną. Nieważne czy będzie to bieganie, gra w piłkę nożną ze znajomymi czy w siatkówkę, pływanie lub spacer.

Na wasze materiały czekamy do czwartku, 3 lutego, a możecie je wysłać przez stronę wyslijdo.lechpoznan.pl. Kibice, którzy wezmą udział w zabawie dostaną dwa vouchery -50% na mecz Kolejorza z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza* (12 lutego o 20:00) oraz gwizdek, a także plakat drużyny na sezon 2021/22. Warto się pospieszyć z przesłaniem swojego zadania, ponieważ pierwsze 50 osób otrzyma poster z podpisami całego zespołu.

---------

* Vouchery (liczba ich jest ograniczona) w formie kodu prześlemy na maila w tygodniu poprzedzającym starcie Kolejorza z Bruk-Betem Termaliką, natomiast plakaty i gwizdki będą do odbioru w dniu meczu z Termaliką w Sklepie Stacja Kolejorz Stadion (należy pokazać kod, który upoważnia do zniżki na bilety).

Regulamin wydarzenia >>>

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij