2020-01-31 08:45 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Pierwszy Gwizdek i wuchta prezentów na Placu Wolności

Zimowe przygotowania wkraczają w decydującą fazę. To oznacza, że piłkarska wiosna zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w niedzielę, 2 lutego o godzinie 13:45 odbędzie się po raz czwarty "Pierwszy gwizdek", w którym udział wezmą kibice Lecha, a także pierwsza drużyna Kolejorza. Spotkanie odbędzie się na Placu Wolności. "Let's all do the Poznań"!

Po raz czwarty poznańscy fani wspólnie z zawodnikami mogą symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Już tradycyjnie zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się piłkarze oraz sztab szkoleniowy, a także kibice Lecha. Każdy, kto pojawi się na evencie otrzyma na własność gwizdek z kolejowym herbem. Uczestnikom zostanie też wręczona "ulotka na plakat". Na godzinę przed meczem z Rakowem Częstochowa (8 lutego, godzina 17:30), przed sklepem Stacja Kolejorz - po okazaniu kuponu - otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

- "Pierwszy Gwizdek" to wydarzenie, które na stałe jest wpisane w kalendarz naszych akcji. Razem z zawodnikami i kibicami Lecha chcemy zainaugurować nową rundę symbolicznym gwizdnięciem, co oczywiście nie tylko kojarzy się z rozpoczęciem przez sędziego meczu, ale także nawiązuje do naszych kolejowych tradycji - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Spotkanie z pierwszą drużyną Kolejorza - poza wspólnym zdjęciem - będzie doskonałą okazją dla kibiców, by porozmawiać z lechitami, a także trenerem Dariuszem Żurawiem i otrzymać od nich autografy. Ponadto przygotowanych zostało wiele innych atrakcji. - "Pierwszy Gwizdek" to mnóstwo prezentów, o czym kibice mogą przekonać się zresztą na każdym organizowanym przez nas wydarzeniu. Tym razem wystrzelimy kilkadziesiąt okazjonalnych koszulek, a fani otrzymają niespodziankę, a także voucher -50% na mecz z Rakowem Częstochowa - dodaje Terpiłowski.

Wspólne rozpoczęcie rundy wiosennej odbędzie się w niedzielę, 2 lutego o godzinie 13:45 na Placu Wolności. Gwizdki zostaną rozdane tuż przed początkiem wydarzenia. Do zobaczenia!

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij