2022-08-03 21:08 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Ostatni trening w Reykjaviku za Kolejorzem

Lech Poznań od wtorkowego popołudnia przebywa na Islandii, gdzie przygotowuje się do czwartkowego meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Europy. W środę wieczorem Kolejorz odbył wszelkie niezbędne aktywności, które są wpisane w protokole UEFA jako tzw. "Matchday -1". Najpierw odbyła się więc oficjalna konferencja prasowa trenera Johna van den Broma, a później miał miejsce blisko godzinny trening na głównej płycie obiektu Víkingsvöllur. 

O 20:10 czasu polskiego rozpoczęła się konferencja prasowa >>> z trenerem Johnem van den Bromem, podczas której szkoleniowiec Kolejorza odpowiadał na pytania dot. sytuacji kadrowej czy dwumeczu z Vikingurem. Natomiast o 20:30 niebiesko-biali wyszli na główną murawę stadionu Víkingsvöllur >>> i odbyli blisko godzinną jednostkę treningową, która przez pierwsze piętnaście minut była otwarta dla przedstawicieli mediów.

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij