2016-06-27 20:05 Mateusz Szymandera

Ostatni raz popołudniu

Nad doskonaleniem taktyki pracowali podczas popołudniowych zajęć piłkarze Lecha Poznań. Po raz ostatni w trakcie obozu w Kępie koło Sochocina trenowali dwa razy dziennie.

W poniedziałek poznaniacy trenowali w zdecydowanie lepszych warunkach, niż we wcześniejszych dniach, gdy musieli zmagać się z dużymi upałami. W niedzielę nad Kępą koło Sochocina mocno padało. Przeszła też burza, dzięki której temperatura spadła o ponad dziesięć stopnii. - Jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Teraz mamy doskonałą pogodę do treningu - mówi Paulus Arajuuri.

Sztab szkoleniowy rano przygotował dla drużyny trening siłowy połączony z ćwiczeniami, w których zawodnicy mogli popracować nad wykończeniem akcji. Popołudniu zajęcia miały zdecydowanie inny charakter. - Mieliśmy trening taktyczny, na którym pracowaliśmy w dwóch drużynach. To ten moment przygotowań, gdy dużo uwagi musimy poświęcić właśnie taktyce, aby być dobrze przygotowanym do meczów o stawkę, które są coraz bliżej - mówi asystent trenera Kibu Vicuna.

We wtorek popołudniu poznaniacy rozegrają mecz sparingowy, dlatego tego dnia będą trenować tylko raz. - Będziemy przygotowywali się do popołudniowego spotkania z Arką - zaznacza hiszpański szkoleniowiec. Podobnie jak we wtorek, podczas ostatnich dwóch dni zgrupowania poznaniacy będą trenowali tylko raz. W obu przypadkach przedpołudniem.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij