2016-05-12 15:44 Mateusz Szymandera fot. Adam Ciereszko

Ostatni mecz Kotorowskiego

W niedzielę Krzysztof Kotorowski zawiesi piłkarskie buty na kołku. Kolejorz zagra ostatnie spotkanie w obecnym sezonie. Będzie to okazja do pożegnania Kotora, który od ponad dwunastu lat reprezentował barwy Lecha Poznań.

W niedzielę Krzysztof Kotorowski zawiesi piłkarskie buty na kołku. Kolejorz zagra ostatnie spotkanie w obecnym sezonie. Będzie to okazja do pożegnania Kotora, który od ponad dwunastu lat reprezentował barwy Lecha Poznań.

Niewykluczone, że 39-letni golkiper zagra w spotkaniu z Ruchem Chorzów. - Być może w ten sposób podziękujemy mu za wszystkie lata spędzone w Lechu. Z tym klubem jest on związany przez kawał życia. To może być dla niego okazja do ostatniego występu i pożegnania z piłkarską karierą - mówi trener Jan Urban.

Kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania z Ruchem zaplanowana została krótka ceremonia pożegnania tego piłkarza. Dla niego także będzie to okazja, żeby podziękować kibicom za doping w trakcie swojej kariery. Wspólnie świętowali dwukrotne zdobycie zarówno mistrzostwa Pucharu Polski, a także Superpucharu.

- Przez te kilkanaście lat mogłem liczyć na ich wsparcie, nawet w tych najtrudniejszych momentach. Razem świętowaliśmy sukcesy, byliśmy też w trudnych momentach. Poznań to moje miasto, a gra dla tego klubu była dla mnie czymś wspaniałym. Chcę w niedzielę za to wszystko podziękować najlepszym kibicom w Polsce - podkreśla Kotorowski.

W barwach Lecha zagrał 233 spotkania i jest bramkarzem z największą liczbą występów w historii poznańskiego klubu.

Początek spotkania z Ruchem w niedzielę o godz. 18:00.

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij