2017-01-05 14:30 Lt.

Oskar dla Lecha. Umowa z nowym przewoźnikiem

W czwartek po południu podpisana została umowa z nowym Oficjalnym Przewoźnikiem Lecha Poznań. To poznańskie Centrum Turystyki Oskar, ekspert rynku turystyki autokarowej i jeden z najlepszych, sprawdzonych i rzetelnych touroperatorów i biur turystycznych w Polsce. Swoje podpisy na kontrakcie złożyli prezesi Karol Klimczak i Janusz Szymański.

Od teraz I drużyna Kolejorza będzie podróżowała autokarem poznańskiej firmy, która lideruje na rynku touroperatorów w Polsce.

- W Oskarze zależy nam na tym, by nasi klienci zawsze podróżowali w najlepszych i najbardziej komfortowych warunkach, a po długiej jeździe opuszczali autokary uśmiechnięci i wypoczęci. To samo otrzymują też od nas piłkarze Kolejorza, którym życzę samych zwycięstw nawet po najdłuższych trasach - mówi Janusz Szymański, prezes zarządu firmy Oskar.

Umowa z CT Oskar obejmuje szereg innych obustronnych świadczeń. Nowy Oficjalny Przewoźnik Lecha objął swoim patronatem wiosenną akcję „Kibicuj z Klasą”, która jesienią (podczas meczu z Arką Gdynia) zakończyła się olbrzymim sukcesem i rekordem, a także dała Kolejorzowi pierwsze miejsce w rankingu meczów z najwyższą frekwencją w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy.

Nie zabraknie też konkursów dla Kibiców, w których przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci wycieczek oferowanych przez partnera. Pierwszej odsłony wspólnej zabawy można spodziewać się już w najbliższych dniach.

- Piłkarze i sztab spędzają w autokarze wiele godzin, dla nas bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i komfort dlatego cieszę się, że podpisujemy umowę z liderem rynku, posiadającym najnowocześniejszą flotę autokarów w kraju. Ważny jest też fakt nawiązania współpracy z wielkopolską firmą, która bardzo mocno kibicuje Lechowi - zdradza prezes Lecha, Karol Klimczak. - Bardzo mocna i sprawdzona pozycja na rynku gwarantują, że jakość wspólnych działań będzie stała na najwyższym poziomie.

Autokar, którym będzie podróżować I drużyna Lecha Poznań zostanie obrandowany barwami Klubu i oficjalnie przedstawiony za kilka miesięcy. Do tego czasu zespół będzie podróżować pojazdem o równie wysokim standardzie, który na ten okres również zyska niebiesko-białe kolory.

- Do naszej dyspozycji będzie bardzo wysokiej klasy, ekskluzywny autobus, jakim do tej pory nie podróżowaliśmy - zdradza Jan Wojciak, dyrektor Działu Sprzedaży w klubie. - Zostanie wyprodukowany specjalnie dla nas, na nasze zamówienie, będzie dostosowany do naszych potrzeb. Model został już przez nas wybrany, pozostaje czekać na jego przyjazd przed INEA Stadion.

Umowa o współpracy została zawarta na 5 lat.

Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij