2020-05-19 14:33 Mateusz Jarmusz , fot. Przemysław Szyszka

Odliczanie dni do Stali

Już nieco ponad tydzień został do pierwszego po dłuższej przerwie oficjalnego meczu Lecha Poznań, w którym zawodnicy trenera Dariusza Żurawia zmierzą się z pierwszoligową Stalą Mielec. Cały czas trwają przygotowania do startu Totolotek Pucharu Polski oraz PKO Ekstraklasy i nie inaczej było we wtorek, kiedy lechici mieli zaplanowane dwie jednostki treningowe.

Zegar cały czas tyka i zostało coraz mniej czasu do 27 maja, kiedy to Kolejorz rozegra wyjazdowe spotkanie ze Stalą Mielec i powalczy o awans do półfinału krajowego pucharu. Zawodnicy Lecha Poznań już od jakiegoś czasu trenują całą grupą i podczas codziennych zajęć biorą udział w tym specyficznym okresie przygotowawczym przed dokończeniem sezonu 2019/2020.

We wtorek, 19 maja, lechici mieli zaplanowane dwie jednostki treningowe, a nasz fotograf towarzyszył im podczas przedpołudniowego treningu (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasada bezpieczństwa). Na początku niebiesko-biali byli podzieleni na dwie grupy i w ramach każdej z nich wykonywali różne zadania sprawnościowe pod okiem trenerów przygotowania fizycznego. Nastepnie w ramach jeszcze mniejszych grup lechici ćwiczyli zachowanie się w ofensywie oraz defensywie, a na koniec jednostki treningowej zorganizowano mały turniej, który wygrali "biali" w składzie: Miłosz Mleczko, Thomas Rogne, Jakub Niewiadomski, Karlo Muhar, Juliusz Letniowski, Jakub Moder oraz Filip Szymczak.

Następne mecze

Sobota 30.05 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij