2023-02-17 13:13 Adrian Garbiec , fot. Przemysław Szyszka

Odbierz plakat z ''Pierwszego gwizdka"

Po blisko trzech latach wróciło tradycyjny spotkanie kibiców z zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego przed startem rundy wiosennej na własnym stadionie. Licznie zgromadzeni fani mieli okazję zrobić sobie grupowe zdjęcie z piłkarzami, które w formie plakatu będzie do odbioru w Stacji Kolejorz.

Pierwszy Gwizdek odbył się po raz piąty, tym razem kibice zgromadzili się w Klubie Muzycznym B17. Fani razem z piłkarzami symbolicznie rozpoczęli rundę wiosenną przy Bułgarskiej okolicznościową fotografią. Następnie zawodnicy rozdawali autografy oraz pozowali do wspólnych zdjęć. Zadowolenia nie ukrywali zarówno fani, jak i piłkarze.

- Po raz pierwszy uczestniczę w tym wydarzeniu. Bardzo się cieszę, że przyszło tylu kibiców na spotkanie z nami. Dla wielu ludzi Lech Poznań jest bardzo ważny, to miłe – mówił po zakończeniu wydarzenia Filip Dagerstål.

Fotografia, która została wykonana podczas tego eventu trafiła na plakat i będzie do odebrania w najbliższą niedzielę przed meczem z Zagłębiem Lubin w Stacji Kolejorz. Aby go otrzymać należy przynieść ze sobą gwizdek bądź specjalny voucher, które rozdawane były przed rozpoczęciem wydarzenia. Stoisko przygotowane na terenie sklepu będzie otwarte w godzinach 14:00-15:00, czyli przed rozpoczęciem meczu z Zagłębiem Lubin.

Bilety na spotkanie z Miedziowymi cały czas są dostępne tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij