2015-02-13 00:00 Bartosz Aleksandrowicz / fot. Adam Ciereszko

Nowi gracze zgłoszeni do rozgrywek

Wszyscy nowi zawodnicy, którzy dołączyli do pierwszego zespołu w przerwie zimowej, zostali dziś zgłoszeni do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Kadra drużyny na rundę wiosenną liczy trzydziestu graczy.

Wszyscy nowi zawodnicy, którzy dołączyli do pierwszego zespołu w przerwie zimowej, zostali dziś zgłoszeni do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Kadra drużyny na rundę wiosenną liczy trzydziestu graczy.

W sumie zarejestrowanych zostało sześciu graczy - trzech nowo pozyskanych oraz trzech, którzy awansowali do kadry pierwszej drużyny z zespołu rezerw. Wszyscy mają już przypisane numery na koszulkach:
- Tamas Kadar - 5
- David Holman - 20
- Antonijs Cernomordijs - 34
- Mateusz Lis - 36
- Niklas Zulciak - 37
- Arnaud Djoum - 88.

Łącznie zatem Maciej Skorża będzie miał wiosną do dyspozycji aż trzydziestu zawodników. Na tę liczbę składa się czterech bramkarzy, dziesięciu obrońców, trzynastu pomocników i trzech napastników.

Kadra Lecha Poznań w rundzie wiosennej

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski, Jasmin Burić, Mateusz Lis.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Jan Bednarek, Luis Henriquez, Barry Douglas, Antonijs Cernomordijs, Kebba Ceesay, Maciej Wilusz, Tamas Kadar.

Pomocnicy: Karol Linetty, Kasper Hamalainen, Jakub Serafin, Muhamed Keita, Darko Jevtić, Gergo Lovrencsics, Szymon Pawłowski, Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Dariusz Fomella, Niklas Zulciak, David Holman, Arnaud Djoum.

Napastnicy: Vojo Ubiparip, Zaur Sadajew, Dawid Kownacki.

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij