2013-04-01 00:00 Lech Poznań

Nowa rola Reissa

Wyjaśniała się zagadka pod tytułem: "Co będzie robił Piotr Reiss po zakończeniu kariery?". Żywa legenda Kolejorza i członek elitarnego Klubu 100 od jutra obejmie funkcję rzecznika prasowego Lecha Poznań.

- W przyszłości chciałbym zostać prezesem, ale od czegoś trzeba zacząć. Moja kariera dobiegła końca i nadszedł czas, aby sprawdzić się w nowej roli. Pojawiła się propozycja objęcia funkcji rzecznika prasowego, a że Lechowi się nie odmawia to postanowiłem z niej skorzystać - mówi nowy rzecznik prasowy Lecha Poznań.

Na początku tego roku Reiss prolongował swoją półroczną umowę piłkarską z Lechem i wydawało się, że do końca sezonu doświadczony napastnik będzie do dyspozycji Mariusza Rumaka. - Duży wpływ na moją decyzję miał ostatni mecz ligowy z Bełchatowem. Nie wykorzystałem 200-procentowej sytuacji, która dałaby nam 3 punkty i nie oddaliła od Legii. Byłem załamany, 2 dni miałem wycięte z życiorysu. Dlatego zdecydowałem się skorzystać z propozycji klubu - tłumaczy Piotr Reiss.

Piotr Reiss nie znalazł się już w kadrze Lecha na dzisiejsze spotkanie z Pogonią Szczecin, więc mecz z Bełchatowem dla doświadczonego napastnika był ostatnim oficjalnym występem w niebiesko-białych barwach. - Piotr miał swoją rolę do spełnienia w tym zespole i szkoda, że przedwcześnie kończy karierę. Doskonale rozumiem jednak jego decyzję. Myślę, że wpływ na nią miał ostatni mecz z GKS-em i ta niewykorzystana sytuacja. On potrafi się doskonale komunikować i dla niego nowa rola może okazać się okazać bardzo ciekawym rozwiązaniem na przyszłość, a być może otworzy mu także drogę do kariery dziennikarskiej - dodaje trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.

Następne mecze

Sobota 14.12 godz.17:30
Śląsk Wrocław
vs |
Lech Poznań

Prezent dla Lechitów! Bilety na mecz z Arką tylko 15 zł!

Więcej

Czwartek 19.12 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Arka Gdynia

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij