2020-04-15 15:19 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Noś maseczki Lecha i wspieraj wielkopolskie szpitale

Od czwartku, 16 kwietnia w całym kraju obowiązywać będzie nakaz zasłaniania nosa oraz ust w miejscach publicznych. Lech Poznań - we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz - wyprodukował więc maseczki ochronne w niebiesko-białych barwach. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla wielkopolskich szpitali.

Maseczka w ukochanych, niebiesko-białych barwach, a także pomoc regionalnym ośrodkom zdrowia. Od jutra, 16 kwietnia będzie to możliwe! Do sprzedaży trafią maseczki ochronne Lecha. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu Kibiców Kolejorz, które zakupi najpotrzebniejsze artykuły dla wielkopolskich szpitali.

- Codziennie w naszych regionie przybywa osób zakażonych, dlatego wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz postanowiliśmy jeszcze aktywniej włączyć się do walki z epidemią koronawirusa. Wiemy, że zapotrzebowanie wielkopolskich szpitali jest ogromne, w placówkach brakuje nie tylko wody niegazowanej, ale przede wszystkim sprzętu ochronnego czy środków dezynfekujących - mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor działu handlu Lecha Poznań.

- W tych trudnych czasach chcemy pomóc i wyrazić słowa uznania dla osób, które codziennie narażając siebie walczą o zdrowie innych. Dodatkowo chcemy zatroszczyć się o naszych kibiców, aby wychodząc z konieczności z domów mogli mieć niebiesko-białe barwy zawsze przy sobie i czuli się przede wszystkim bezpiecznie - dodaje.

- My od początku epidemii pomagamy wielkopolskim szpitalom. Jasne, że chcielibyśmy przede wszystkim, żeby to wszystko się skończyło, żebyśmy mogli już wrócić na stadion. Ale tak niestety nie będzie, więc będziemy na posterunku i nie spoczniemy, żeby wesprzeć medyków w ich ciężkiej pracy. Mamy wsparcie klubu, o czym świadczy także ta akcja ze sprzedażą maseczek - przyznaje Marcin Kawka, szef Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz.

Maseczki ochronne w cenie 19,90 złotych będzie można kupić w naszym e-sklepie. Ponadto, dochód z rocznicowych szalików na #98Lecha również zostanie przekazany na rzecz wielkopolskich placówek.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij