2011-07-16 00:00 Jakub Szymczak

Nietypowa rozgrzewka bramkarzy

Golkiperzy poznańskiego Lecha przez większość dzisiejszych zajęć trenowali osobno z Dominikiem Kubiakiem. Szkoleniowiec bramkarzy Kolejorza postanowił wystawić ich na sporą próbę. Podczas rozgrzewki zaproponował ćwiczenie z elementami klaskania, które nie pozostało niezauważone przez robiących w tym momencie coś innego zawodników z pola.

 

- Chciałem uatrakcyjnić trening i dlatego wprowadziłem taką formę koordynacji. Ci młodzi bramkarze, z którymi pracuje już dłużej są do tego przyzwyczajeni i w ich wykonaniu wyglądało to dobrze, ale i starsi próbowali dotrzymać im kroku. Jeszcze nie raz to powtórzymy, więc będą mieli okazję się przyzwyczaić - powiedział trener bramkarzy Lecha Poznań Dominik Kubiak.

Następne mecze

Piątek 06.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Puszcza Niepołomice
Sobota 21.10 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
ŁKS Łódź

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij