2019-06-18 14:08 Mateusz Jarmusz , fot. Przemek Szyszka

Niespodziewany gość na treningu

Zawodnicy Lecha Poznań mają za sobą kolejny, prawie dwugodzinny, trening. W trakcie zajęć towarzyszył im niespodziewany gość.

Poranną jednostkę treningową lechici rozpoczęli od rozgrzewki z trenerem Karolem Kikutem, a od samego początku ich poczynaniom przyglądał się niespodziewany gość, czyli miejscowy pies. Czworonogiem od razu zainteresowali się piłkarze Kolejorza, a bardzo dobre podejście do niego zaprezentowali Volodymyr Kostevych oraz Joao Amaral.

Następnie lechici rozpoczęli pracę na plenerowej siłowni, gdzie trener Andrzej Kasprzak zaordynował kilka stacji przez które musieli przejść wszyscy zawodnicy. Po tym fragmencie jednostki treningowej trener Kasprzak zaordynował ćwiczenia biegowe. Po zakończeniu tej części treningu piłkarze Lecha Poznań przenieśli się na boisko, gdzie ćwiczyli już elementy typowo piłkarskie. Zakończone one zostały gierką na zmniejszonym placu gry. Podczas niej padło kilka bardzo ładnych goli, a prym w tym wiedli Karlo Muhar, Darko Jevtić oraz Volodymyr Kostevych. Po południu lechitów czeka trening taktyczny.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij