2017-06-06 14:11 Mateusz Szymandera , fot. Przemysław Szyszka

Niegroźne kontuzje lechitów

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze, którzy ze względu na urazy nie dokończyli meczu z Jagiellonią będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego podczas pierwszego treningu podczas letniego okresu przygotowawczego.

Przeprowadzone w poniedziałek badanie wykazały u Łukasza Trałki skręcenie stawu skokowego. Pomocnik ze względu na uraz musiał opuścić boisko. - Łukasz jest w trakcie rehabilitacji. Powinien być gotowy na rozpoczęcie treningów - zaznacza klubowy lekarz, dr Andrzej Pyda.

Podobnie wieści dotyczą Macieja Makuszewskiego, który w trakcie niedzielnego meczu nabawił się urazu głowy. Skrzydłowy nie mógł kontynuować gry, a po spotkaniu narzekał na zawroty głowy. Na szczęście nie zgłaszał żadnych dolegliwości i po urlopie będzie gotowy do tego, aby wrócić do treningów z drużyną.

Na pierwszy trening Kolejorza powinien być zdrowy także Maciej Gajos. Pomocnik w starciu z Wisłą Kraków doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry w Białymstoku. - Uszkodzone więzadło leczy się prawidłowo i wszystko wskazuje na to, że Maciej za dwa tygodnie będzie gotowy do gry - tłumaczy lekarz.

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij