2022-03-09 11:11 Adrian Gałuszka

Niebiesko-biały plakat na 100-lecie

Coraz mniej czasu pozostało do 19 marca oraz meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok będącego głównym punktem obchodów stulecia Kolejorza. Ważną częścią tego wydarzenia mogą stać się także najmłodsi kibice niebiesko-białych, dla których przygotowaliśmy z tej okazji specjalny konkurs.

Prace przy powstaniu klubowego muzeum, okolicznościowy herb, książka o tematyce historycznej, specjalna oprawa spotkania rocznicowego i wiele, wiele innych atrakcji. To, że setne urodziny Lecha Poznań to jubileusz godny wyjątkowej oprawy wiedzą wszyscy nie tylko w Poznaniu, ale i całej Wielkopolsce. Jeden z najlepszych dowodów na to, ile znaczy celebracja tego wydarzenia wśród kibiców Kolejorza, stanowiła inicjatywa podjęta przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego. Oddajemy głos jednej z tamtejszych nauczycielek, pani magister Agacie Szymczak, która w lutym skontaktowała się z klubowym działem marketingu wizerunkowego.

- Już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się wraz z innymi pedagogami, w jaki sposób możemy świętować w naszej szkole setną rocznicę powstania Lecha Poznań. Jej uczniowie to nie tylko aktywni kibice, którzy regularnie goszczą na trybunach przy Bułgarskiej przy okazji akcji "Kibicuj z klasą" i nie tylko, biorą również udział w innych inicjatywach organizowanych przez klub czy też naborach do jego akademii. Dla nas wszystkich Lech to duma i tradycja i wydaje mi się, że tak to wygląda nie tylko w naszej placówce, ale także przynajmniej na terenie całego miasta i okolic - opowiada pedagog.

W związku z powyższym uczniowie położonej na Grunwaldzie szkoły przygotowali specjalne jubileuszowe plakaty z niebiesko-białymi motywami, którymi przyozdobili korytarze. W ramach docenienia ich starań już możemy zdradzić, że wszystkie prace młodych kibiców zostaną wyświetlone na stadionowych telebimach przed rocznicowym meczem Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, który odbędzie się w sobotę, 19 marca o godzinie 20:00. - Pomysł i jego realizacja zrobiły na nas spore wrażenie i bardzo cieszy nas to, że najmłodsi wychodzą naprzeciw z tego typu inicjatywami. Chcąc ją nieco rozszerzyć zapraszamy sympatyków ze wszystkich szkół podstawowych w naszym regionie do podsyłania zdjęć czy skanów przygotowanych przez siebie plakatów o tematyce jubileuszowej. Spośród nich wybierzemy symboliczną setkę prac, która zostanie przedstawiona wszystkim obecnym na stadionie przy okazji spotkania z Jagiellonią - mówi Szymon Goc z działu marketingu wizerunkowego Kolejorza.

Skany oraz zdjęcia rocznicowych plakatów można wysyłać na dwa sposoby. Jeden to nadesłanie ich na adres mailowy marketing@lechpoznan.pl. Uczniowie oraz ich rodzice czy nauczyciele mogą jednak podzielić się swoją pracą także w mediach społecznościowych - Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. W tym celu należy opublikować jej fotografię, a post opatrzeć okolicznościowym hashtagiem #KOLE100RZ oraz nazwą swojej szkoły.

Mamy wielką nadzieję, że najmłodsi kibice Lecha Poznań przyczynią się do tego, że rocznicowe spotkanie Lech - Jagiellonia będzie miało piękną, niezapomnianą oprawę. Szkoła, która przyśle najwięcej finalnie wyróżnionych prac może liczyć na gadżety w postaci fankart czy plakatów drużyny Lecha Poznań oraz wyjątkową niespodziankę od klubu.

Regulamin akcji >>>

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij