2019-12-05 15:59 Lilianna Szymczak

Niebiesko-białe Mikołajki w Sektorze Rodzinnym

Wprawdzie do Bożego Narodzenia zostały jeszcze ponad trzy tygodnie, a wielu z Was pewnie jeszcze nie myśli o świątecznych zakupach, przypominamy, że Mikołajki już 6 grudnia! Dzień po święcie, podczas którego najmłodsi zostają obdarowani słodkimi przysmakami, Lech Poznań rozegra swoje spotkanie z ŁKS-em Łódź (7.12., 17:30). I właśnie z myślą o najmniejszych kibicach Kolejorza - wspólnie z Kibice Razem - przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji w Sektorze Rodzinnym.

Moc wrażeń przy Bułgarskiej

Najmłodsi sympatycy Lecha w każdym meczu z całych sił wspierają piłkarzy. Chcemy, żeby wizyty na Stadionie Poznań dzieciom kojarzyły się nie tylko ze sportowymi emocjami i fantastyczną atmosferą, ale również z dobrą zabawą. Właśnie dlatego na obiekcie przy Bułgarskiej odnowiony został - przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz - Sektor Rodzinny.

W sobotę, 7 grudnia od godziny 16:45 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów. Zapisy do strefy, która jest bezpłatna, odbędą się w Skyboxie numer 38, do którego będzie można dostać się z sektora N2 na III trybunie. Zapewniamy, że panować będzie iście świąteczna atmosfera, a każde dziecko - jak zawsze - będzie miało uśmiech od ucha do ucha. Skoro mecz odbędzie się w okresie przedświątecznym, to i u nas można liczyć na trochę słodkości! Wszyscy uczestnicy otrzymają deserki firmy Müller, która wspiera "Niebiesko-białe Mikołajki".

Na najmłodszych czekać będzie np. koło fortuny z nagrodami, strefa gier planszowych i kolorowanek, rozbijanie świątecznej piniaty, warsztat robienia ozdób i bombek na choinkę czy mini boisko piłkarskie.Pół godziny przed meczem (17:00) pojawi się tam zawodnik pierwszej drużyny, a na początku drugiej połowy piłkarskiego spotkania odbędzie się… pokaz magiczny!

Jeżeli nie chcesz rozstawać się z dzieckiem, to zapraszamy do Skyboxa 38 przed spotkaniem, a Twoja pociecha będzie miała m.in. pomalowaną buzię w niebiesko-białych barwach czy nakleimy jej nasz tatuaż z koziołkiem, otrzyma także balon z motywem świątecznym.

Ponadto po starciu z ŁKS-em Łódź lechici, którzy znajdą się dwudziestce meczowej, odwiedzą Sektor Rodzinny! Najmłodsi będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przybić piątkę oraz zdobyć autograf. Przyjdź na Stadion Poznań i spełnij marzenia swojego dziecka!

Odnowiony Sektor Rodzinny, atrakcyjne zniżki biletowe

Sektor Rodzinny mieści się na sektorach L1, M1, N1 oraz L2, M2 i N2 III trybuny im. H. Czapczyka. Wszystkie dzieci do 13. roku życia zapraszamy wraz z opiekunami do Sektora Rodzinnego. Już dziś zarezerwuj miejsca dla siebie i swojej rodziny i wspólnie dopingujcie Kolejorza!

W Sektorze Rodzinnym tak, jak we wszystkich sektorach na Stadionie Poznań obowiązuje specjalna oferta dla kobiet - bilet ulgowy -20%. Ale pamiętaj! Zniżka ulgowa nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych). Dzieci poniżej 5 lat nie potrzebują biletu - wchodzą na mecz za darmo na jednym bilecie ze swoim opiekunem.

Posiadasz Kartę Rodziny Dużej i chcesz zabrać swoje dzieci na stadion? Nie trać czasu! Bilet dla każdego dziecka z KRD do 18. roku życia kosztuje 5 złotych (oferta dostępna stacjonarnie, w oficjalnych punktach sprzedaży biletów, bilet można zakupić również online po uprzednim przyznaniu uprawnień do zniżki).

Bilety na spotkanie Lecha z ŁKS-em kupisz tutaj >>>

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij