2014-03-03 00:00 Łukasz Borowicz, fot: Adam Ciereszko

Nie najwięcej, ale najlepiej

13.621 osób zameldowało się przy Bułgarskiej w sobotę wieczorem. Tym razem zajęliśmy drugie miejsce w rankingu frekwencji kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na INEA Stadionie panowała dobra atmosfera pozytywnego dopingu, a Lech Poznań pokonał Piasta Gliwice aż 4:0.

13.621 osób zameldowało się przy Bułgarskiej w sobotę wieczorem. Tym razem zajęliśmy drugie miejsce w rankingu frekwencji kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na INEA Stadionie panowała radosna atmosfera pozytywnego dopingu, a Lech Poznań pokonał Piasta Gliwice aż 4:0.

Już ćwierć miliona kibiców

Bułgarska utrzymuje się na ligowym szczycie pod względem frekwencji. Na INEA Stadionie na meczach T-Mobile Ekstraklasy średnio melduje się 19.144 kibiców. W sumie w tym sezonie (łącznie z kwalifikacjami do Ligi Europy) pojawili się na trybunach INEA Stadionu w liczbie 260.799. Ponad ćwierć miliona kibiców oklaskiwało w Poznaniu lechitów po 10 zwycięstwach, 3 remisach i 1 porażce.

Średnia liczba kibiców na mecz „u siebie” w T-Mobile Ekstraklasie

Całkowita liczba kibiców na meczach „u siebie” w T-Mobile Ekstraklasie

Bezpiecznie, pełne wsparcie i dobra atmosfera

- Chcę podziękować ludziom, którzy dziś byli na stadionie. Sztuką jest być z zespołem, kiedy ten przeżywa ciężki okres. Cały czas czułem, że kibice są z nami. - mówił po meczu Mariusz Rumak, trener Lecha Poznań. Efektowne zwycięstwo nad Piastem Gliwice po dotkliwej wyjazdowej porażce z Pogonią Szczecin niewątpliwie poprawiło nastroje na trybunach INEA Stadionu.

Warto podkreślić, że podczas meczu nie zanotowano żadnego zakłócenia porządku, ani wydarzenia o charakterze niebezpiecznym. Kolejny mecz w piątek, 14 marca o godzinie 20:30. Lech Poznań podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij