2016-09-05 15:05 Lilianna Szymczak

Najważniejszy jest rozwój

- Jestem zadowolony ze swojego wejścia. Celem nadrzędnym każdego bramkarza jest niedopuszczenie do strzelenia gola przed drużynę przeciwną i to mi się udało - podsumował swój występ w pierwszej drużynie Lecha bramkarz, Miłosz Mleczko.

Miłosz Mleczko już od lipca trenuje w pierwszej drużynie Kolejorza. Od kilku dni ma okazję ćwiczyć pod okiem nowego szkoleniowca Lecha, Nenada Bjelica. - Pierwsze dni z nowym sztabem oceniam bardzo pozytywnie. Ciężko pracujemy i przygotowujemy się do kolejnego spotkania ligowego - mówi bramkarz Lecha, Miłosz Mleczko. - Mam nadzieję, że nasz wysiłek będzie przynosić owoce w postaci zwycięstw - dodaje.

Mleczko podczas spotkania kontrolnego z Olimpią Grudziądz pojawił się na boisku w 64. minucie. Dla 17-letniego bramkarza był to pierwszy występ w drużynie prowadzonej przez Nenada Bjelicę. - Na każdym treningu robię wszystko, żeby przekonać do siebie trenera. Mam nadzieję, że z dnia na dzień moje szanse w zespole rosną - twierdzi trzeci golkiper Lecha. - Dla mnie, jako dla młodego zawodnika, najważniejszy jest ciągły rozwój. Na razie nie myślę o tym, co będzie za kilka miesięcy. Liczy się to, co jest dzisiaj i fakt, że dostałem szansę na pokazanie swoich umiejętności w pierwszym zespole - kończy.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij