2019-12-18 09:18 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Najmłodsi kibice dopingują z Sektora Rodzinnego

Stadion Poznań jest obiektem, na którym całe rodziny wspierają Kolejorza w walce o zwycięstwa. Przyjdź w czwartkowy wieczór (19 grudnia, 20:30) na obiekt przy Bułgarskiej ze swoimi dziećmi, bo przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji! To ostatni mecz 2019 roku, dlatego warto tę piłkarską jesień zakończyć w gronie najbliższych!

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

Najmłodsi sympatycy Lecha w każdym meczu z całych sił wspierają piłkarzy. Chcemy, żeby wizyty na Stadionie Poznań dzieciom kojarzyły się nie tylko ze sportowymi emocjami i fantastyczną atmosferą, ale również z dobrą zabawą. Właśnie dlatego na obiekcie przy Bułgarskiej otworzony został odnowiony - przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz - Sektor Rodzinny.

W czwartek, 19 grudnia od 19:45 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów. Zapisy do strefy, która jest bezpłatna, odbędą się w Skyboxie numer 38, do którego będzie można dostać się z sektora N2 na III trybunie. Na najmłodszych czekać będzie:

  • mini boisko piłkarskie, gdzie dzieci będą mogły grać pod okiem trenera Lecha Poznań Football Academy
  • strefa gier planszowych
  • warsztat tworzenia bombek
  • świąteczna piniata
  • koło fortuny z nagrodami
  • świąteczne balony
  • malowanie buziek
  • tatuaże Kolejorza
  • Strefa gier VR - dwa stanowiska z grami takimi jak: kręgle oraz Beat Saber

Jeżeli nie chcesz rozstawać się z dzieckiem, to zapraszamy do Skyboxa 38 przed spotkaniem, a Twoja pociecha będzie miała m.in. pomalowaną mu buzię w niebiesko-białych barwach czy nakleimy jej nasz tatuaż z koziołkiem. To idealny wstęp do piłkarskich emocji!

Ponadto po starciu z Arką Gdynia lechici, którzy znajdą się dwudziestce meczowej, odwiedzą Sektor Rodzinny! Najmłodsi będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przybić piątkę oraz zdobyć autograf. Przyjdź na Stadion Poznań i spełnij marzenia swojego dziecka!

Odnowiony Sektor Rodzinny, atrakcyjne zniżki biletowe

Sektor Rodzinny mieści się na sektorach L1, M1, N1 oraz L2, M2 i N2 III trybuny im. H. Czapczyka. Wszystkie dzieci do 13. roku życia zapraszamy wraz z opiekunami do Sektora Rodzinnego. Już dziś zarezerwuj miejsca dla siebie i swojej rodziny i wspólnie dopingujcie Kolejorza!

W Sektorze Rodzinnym tak, jak we wszystkich sektorach na Stadionie Poznań obowiązuje specjalna oferta dla kobiet - bilet ulgowy -20%. Ale pamiętaj! Zniżka ulgowa nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych). Dzieci poniżej 5 lat nie potrzebują biletu - wchodzą na mecz za darmo na jednym bilecie ze swoim opiekunem.

Posiadasz Kartę Rodziny Dużej i chcesz zabrać swoje dzieci na stadion? Nie trać czasu! Bilet dla każdego dziecka z KRD do 18. roku życia kosztuje 5 złotych (oferta dostępna stacjonarnie, w oficjalnych punktach sprzedaży biletów, bilet można zakupić również online po uprzednim przyznaniu uprawnień do zniżki).

Bilety na spotkanie Lecha z Arką kupisz tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij