Zawodnik Lecha Poznań Marek Mróz otrzymał dodatkowe powołanie do reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 1999) na towarzyski dwumecz z Irlandią Północną. W kadrze zastąpi kontuzjowanego Riccardo Gryma z Bayeru Leverkusen.
Zawodnik Lecha Poznań Marek Mróz otrzymał dodatkowe powołanie do reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 1999) na towarzyski dwumecz z Irlandią Północną. W kadrze zastąpi kontuzjowanego Riccardo Gryma z Bayeru Leverkusen.
Mróz tym samym dołączył do klubowych kolegów Kacpra Chodyny i Dawida Kurminowskiego, którzy już wcześniej otrzymali powołania. Pierwsze spotkanie z Irlandią Północną odbędzie się 15 września o 16:30 w Złocieńcu, a rewanż dwa dni później o 19:00 w Kołobrzegu.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe