2014-07-02 00:00 Łukasz Borowicz

Możdżeń odchodzi z Kolejorza

Umowa Mateusza Możdżenia z Lechem Poznań nie zostanie przedłużona. Wychowanek Kolejorza postanowił poszukać sobie nowego pracodawcy pośród klubów zagranicznych.

Umowa Mateusza Możdżenia z Lechem Poznań nie zostanie przedłużona. Wychowanek Kolejorza postanowił poszukać sobie nowego pracodawcy pośród klubów zagranicznych.

Negocjacje na linii Lech – Możdżeń trwały od kilkunastu miesięcy. Klub przedstawiał piłkarzowi kilka ofert kontraktu, jednak ten nie podjął decyzji o pozostaniu przy Bułgarskiej. Występujący ostatnio na pozycji prawego obrońcy piłkarz postanowił, że zmienia otoczenie i poszuka sobie nowego klubu już poza granicami Polski.

Wychowanek Ursusa Warszawa, który szlifów piłkarskich nabierał w juniorskich zespołach najpierw Amiki Wronki, a później Lecha Poznań spędził przy Bułgarskiej w sumie 6 sezonów. W pierwszym zespole zadebiutował w meczu ligowym przeciw Wiśle Kraków w październiku 2009 roku.

Możdżeń zwolnił pozycję prawego obrońcy, którą nominalnie zajmuje Tomasz Kędziora. Alternatywnie w tym miejscu boiska może występować również Hubert Wołąkiewicz, a po zakończeniu rehabilitacji po kontuzji kolana o występy rywalizować będzie ponownie Kebba Ceesay. Aby utrzymać liczbę rywalizujących o tę pozycję, prawdopodobnie wkrótce do drużyny dołączy któryś z obrońców drużyny rezerw Lecha Poznań.

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij