2022-10-01 12:12 Lech Poznań

Moja playlista: Michał Skóraś

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa jest kolejnym w tym sezonie, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają piłkarze Kolejorza. Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez Michała Skórasia.

Od trzech sezonów o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami piłkarze. Każdy z lechitów przygotuje swoją playlistę, którą kibice mogą usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy chętnie wsłuchiwali się w dźwięki zaproponowane przez zawodników.

Dziś o oprawę muzyczną zadba Michał Skóraś. Warto więc pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas i posłuchać utworów zaproponowanych przez naszego skrzydłowego.

Link do playlisty na Spotify >>>

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij