2022-05-21 12:02 Lilianna Szymczak

Moja playlista: Maciej Skorża

Mecz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin jest ostatnim w tym sezonie, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają lechici. Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez trenera Macieja Skorżę.

Od dwóch sezonów o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami lechici. Każdy z piłkarzy przygotuje swoją playlistę, którą kibice mogą usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy chętnie wsłuchiwali się w dźwięki zaproponowane przez zawodników.

Dziś o oprawę muzyczną zadba trener Maciej Skorża. Warto więc pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas i posłuchać utworów zaproponowanych przez naszego szkoleniowca.

Link do playlisty na Spotify >>>

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij