2021-07-23 13:29 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Moja playlista: Joel Pereira

Starcie Lecha Poznań z Radomiakiem Radom (23 lipca, 20:30) będzie pierwszym w nowym sezonie, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają piłkarze Kolejorza! Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez Joela Pereirę.

Od dwóch seznów o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami piłkarze. Każdy z lechitów przygotuje swoją playlistę, którą kibice mogą usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy chętnie wsłuchiwali się w dźwięki zaproponowane przez zawodników. I teraz pojawiamy się z uaktualnionymi playlistami!

Dziś o oprawę muzyczną zadba Joel Pereira. Warto więc pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas i posłuchać utworów zaproponowyanych przez naszego obrońcę.

Link do playlisty na Spotify >>>

Następne mecze

Sobota 21.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij