2021-10-22 12:12 Lilianna Szymczak

Moja playlista: Filip Bednarek

Mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock jest ósmym w tym sezonie, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają piłkarze Kolejorza. Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez Filipa Bednarka.

Od dwóch sezonów o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami piłkarze. Każdy z lechitów przygotuje swoją playlistę, którą kibice mogą usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy chętnie wsłuchiwali się w dźwięki zaproponowane przez zawodników. I teraz pojawiamy się z uaktualnionymi playlistami!

Dziś o oprawę muzyczną zadba Filip Bednarek. Warto więc pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas i posłuchać utworów zaproponowanych przez naszego bramkarza.

Link do playlisty na Spotify >>>

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij