2023-02-19 12:03 Lech Poznań

Moja playlista: Artur Sobiech

Mecz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin jest drugim w 2023 roku, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają piłkarze Kolejorza. Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez Artura Sobiecha.

Od trzech sezonów o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami piłkarze. Każdy z lechitów przygotuje swoją playlistę, którą kibice mogą usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy chętnie wsłuchiwali się w dźwięki zaproponowane przez zawodników.

Dziś o oprawę muzyczną zadba Artur Sobiech. Warto więc pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas i posłuchać utworów zaproponowanych przez naszego zawodnika.

Link do playlisty na Spotify >>>

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij