2020-01-24 17:05 Karol Szumlicz

Mocno zindywidualizowany trening

Popołudniowe zajęcia na boiskach przy hotelu Bellis Deluxe miały zupełnie inny wymiar niż te poranne. Sztab szkoleniowy postawił w nich na indywidualizację działań. Piłkarze Lecha ćwiczyli zachowania odpowiednie dla swojej formacji.

Druga jednostka treningowa tego dnia była zaplanowana blisko pół godziny wcześniej niż to miało miejsce do tej pory. Wcześniej Kolejorz wychodził na boisko o godzinie 17:30 miejscowego czasu, teraz sztab postanowił zwiększyć czas na potreningową regenerację, przesuwając drugie zajęcia.

Po rozgrzewce z trenerami przygotowania fizycznego, Andrzejem Kasprzakiem oraz Karolem Kikutem, lechici zostali podzieleni na dwie grupy. Jedną stanowili zawodnicy defensywni – czyli bramkarz oraz obrońcy, i szlifowali elementy taktyczne, które być może będą widoczne już w trakcie sobotniego sparingu Lecha z Szachtarem Donieck. Na drugiej połowie boiska swoje ćwiczenia realizowali zawodnicy ofensywni.

Po zakończeniu części taktycznej, piłkarze Lecha Poznań mieli okazję oddać strzały na bramkę w różnych boiskowych sytuacjach. Finalizacja – to właśnie słowo klucz, pojawiało się na boisku treningowym bardzo często. Jutro Kolejorz rozegra drugi sparing podczas okresu przygotowawczego. Rywalem będzie Szachtar Donieck, z którym w zeszłym roku poznaniacy również rywalizowali. Mecz przeciwko Ukraińcom poprzedzi jeszcze jeden trening.

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij