2017-02-08 08:05 Lilianna Szymczak

Mnóstwo korzyści z kartą SGB

Dzięki współpracy SGB i Lecha Poznań możesz stać się posiadaczem nowej Karty Kibica. Karta posiada funkcję płatniczą, a jej używanie w oficjalnych punktach Kolejorza gwarantuje zakup wielu niebiesko-białych produktów w promocyjnych cenach.

KARTA DLA KAŻDEGO

Karta Kibica SGB-KKS Lech Poznań to debetowa karta płatnicza MasterCard z funkcją zbliżeniową PayPass, za pomocą której można dysponować środkami posiadanymi na rachunku, dokonując transakcji zarówno w kraju jak i za granicą. Przy pomocy Karty Kibica można korzystać również z transakcji internetowych i wypłat gotówki w punktach usługowo-handlowych oferujących usługę cashback (płać kartą i wypłacaj), a saldo rachunku można sprawdzić w każdym bankomacie lub przez Internet.

Istnieje również możliwość wgrania na kartę funkcji stadionowej – funkcja uruchamiana jest na INEA Stadionie. Na kartę nanoszone jest zdjęcie oraz numer pesel kibica i numer ACN (numer nadawany przez Klub). Karta posiadająca funkcję stadionową jest kompatybilna z systemem wejścia na obiekt przy Bułgarskiej. Więcej o zaletach samej karty przeczytasz tutaj >>>

Z KARTĄ ZYSKUJESZ

W ramach programu promocyjnego "Promocja Karty Kibica SGB-KKS Lech Poznań" możliwe jest nabywanie następujących produktów:

  1. trykoty meczowe 50 złotych taniej
  2. wybrane t-shirty 50% taniej
  3. wybrane szale 50% taniej
  4. zestawy cateringowe hot-dog + Tyskie/coca-cola 10 złotych taniej
  5. bilety na mecze 50% taniej (za wyjątkiem meczu Lech - Legia)

Pamiętaj, że liczba produktów, których dotyczą ceny rabatowe jest limitowana, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z pakietu promocyjnego.

GDZIE MOŻNA SKORZYSTAĆ Z KARTY?

Zestawy cateringowe można nabywać za pośrednictwem Karty Kibica SGB-KKS Lech Poznań w punktach gastronomicznych na terenie INEA Stadionu. Bilety oraz odzież dostępne są z kolei w kasach stadionowych/Stacji Kolejorz lub w oficjalnych sklepach Lecha Poznań.

GODZINY OTWARCIA PUNKTÓW SPRZEDAŻY

Kasy INEA Stadionu: poniedziałek-piątek 9-17, soboty 10-14
STACJA KOLEJORZ: poniedziałek-piątek 10-19, sobota 10-15
Galeria Pestka: poniedziałek-sobota 9-21, niedziela 10-20
Galeria Posnania: poniedziałek-czwartek10- 22, piątek 10-23, sobota 10-22, niedziela 10-21

STOISKA KLUBOWE W CENTRACH HANDLOWYCH

CH King Cross: poniedziałek-sobota 9-21, niedziela 10-20
Galeria Malta: poniedziałek-sobota 10-22, niedziela 10-20

Regulamin promocji karta SGB

Następne mecze

Niedziela 06.02 godz.17:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań
Sobota 12.02 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Bruk-Bet Termalica

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij