2022-08-02 10:53 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Misja "Reykjavik" wystartowała

O 9:00 zawodnicy Lecha Poznań rozpoczęli podróż na mecz 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Europy UEFA. Kolejorz na Islandii powinien zameldować się po godzinie 13:00 czasu lokalnego, z kolei spotkanie z Vikingurem odbędzie się w czwartek, 4 sierpnia o 20:45 czasu polskiego.

Tym razem podróż przebiega trochę inaczej niż na wcześniejsze tegoroczne spotkania europejskich pucharów. Zawodnicy lecą bowiem nie dzień, a dwa dni przed meczem. Stąd też we wtorkowy poranek lechici zameldowali się w klubie i najpierw zjedli wspólne śniadanie, a później ruszyli autokarem na lotnisko Poznań-Ławica. Z poznańskiego portu lotniczego chwilę po 10:40 wystartował samolot dobrze nam znanych linii Enter Air, którym w 2020 roku lechici podróżowali na mecze fazy grupowej Ligi Europy.

Na Islandii niebiesko-biali powinni wylądować po 12:00 czasu lokalnego. Należy pamiętać, że różnica czasowa między Polską a krajem naszego najbliższego rywala wynosi dwie godziny. Z portu lotniczego Keflavik lechitów czeka jeszcze krótka podróż do hotelu, a także trening.

Środa będzie już z kolei poświęcona oficjalnym aktywnościom - o godzinie 18:00 czasu lokalnego (20:00 w Polsce) na stadionie Víkingsvöllur odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenera Johna van den Broma. Z kolei o 18:30 na głównej płycie wystartuje oficjalny trening poznaniaków przed czwartkowym spotkaniem.

----

Ważna informacja dla kibiców Kolejorza, którzy wybierają się do Reykjaviku. Bilety będą sprzedawane przed wejściem na trybuny stadionu w stolicy Islandii w czwartek od godziny 17:00. Przewidziane są dwa sektory - pierwszy dla tych fanów, którzy lecą bezpośrednio z Poznania, a drugii dla Polonii islandzkiej. Chętni, którzy chcą się udać na spotkanie proszeni są o przesłanie imienia i nazwiska (będzie lista) na adres stowarzyszenie@wiaralecha.pl. Koszt wejściówki to 20 euro lub 100 złotych - należność przyjmujemy tylko w tych walutach, gotówką, przy bramie wejściowej.

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij