2020-06-30 19:33 Karol Szumlicz , fot. Przemek Szyszka

Misja "maraton" rozpoczęta

Od popołudniowego treningu lechici rozpoczęli przygotowania do serii trzech spotkań w sześć dni. Od wtorku do soboty celem piłkarzy trenera Dariusza Żurawia będzie tylko i wyłącznie odpowiednie się przygotowanie do nadchodzącego wysiłku.

Wtorkowe zajęcia miały inną niż dotychczas formę. Po standardowej rozgrzewce, lechici ćwiczyli dokładność podań, a chwilę później zagrali mini-sparing. Odtworzone zostały warunki boiskowe, czyli sędziowie główni i boczni oraz ćwiczono odpowiednie elementy, które mogą się przydać w nadchodzących spotkaniach z Legią Warszawa i Lechią Gdańsk.

Pojedynek wewnątrzklubowy wygrali piłkarze w pomarańczowych oznacznikach, a ozdobą tego spotkania był gol Roberta Gumnego. Wychowanek Kolejorza pokazał efektowne uderzenie nożycami i pokonał golkipera przeciwnej drużyny.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij