2021-09-20 19:11 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Mickey van der Hart po badaniach

Pechowo zakończył się występ przeciwko Wiśle Kraków (5:0) dla Mickeya van der Harta. Bramkarz Kolejorza musiał opuścić boisko jeszcze w pierwszej połowie. W poniedziałek przeszedł szczegółowe badania, po których wiadomo, że czekają go co najmniej dwa tygodnie przerwy w treningach.

- Mickey doznał urazu mięśniowego. W poniedziałek miał zrobione badanie USG, które potwierdziło nasze wcześniejsze przypuszczenia. Oznacza to, że nasz bramkarz będzie miał co najmniej dwutygodniową przerwę w treningach. W tym czasie będzie pracował z fizjoterapeutami - mówi profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Kolejorza.

Pech dopadł van der Harta po upływie dwudziestu minut piątkowej rywalizacji z wiślakami. Wówczas ruszył do podania kolegi i po zagraniu od razu zasygnalizował, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Został zmieniony przez Filipa Bednarka i udał się do szatni. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Maciej Skorża mówił, że wszystko wskazuje na poważniejszą kontuzję i kilkutygodniową przerwę. Ostatecznie jednak wieści są bardziej optymistyczne.

Następne mecze

Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań
Piątek 29.10 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij