2021-10-28 11:44 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Mecz Lech Poznań UAM przy Bułgarskiej

Przed zawodniczkami Lech Poznań UAM ostatnie mecze rundy jesiennej. Spotkanie z LFA Szczecin, które zakończy tę część ligowych zmagań odbędzie się w niedzielę, 7 listopada o godzinie 11:00 przy Bułgarskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na Stadion Poznań i wspieranie zawodniczek Kolejorza.

Na obiekt przy ulicy Bułgarskiej zapraszamy od godziny 10:00. Wejście na stadion odbywać się będzie bramą nr 29 (trybuna III im. Czapczyka), przed którą steward będzie rozdawał specjalne darmowe bilety. Wszystko dlatego że ze względu na to, iż spotkanie zawodniczek Lecha będzie imprezą niemasową, na mecz będzie mogło wejść maksymalnie 999 kibiców.

- Lechitki, chociaż są beniaminkiem w trzeciej lidze, to od początku imponują dobrą formą i już od dwóch kolejek nie opuszczają pozycji lidera rozgrywek. Wsparcie kibiców w spotkaniu kończącym rundę jesienną będzie dla naszych zawodniczek niezwykle ważne, bo rywalkami będzie drużyna LFA Szczecin, która również mocno walczy o awans o klasę wyżej - mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy Kolejorza.

Tych kibiców, którzy nie będą tego dnia przy Bułgarskiej zapraszamy na transmisję meczu do LechTV na naszym kanale YouTube. Rozpoczynamy na około piętnaście minut przed pierwszym gwizdkiem.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij