2023-03-01 16:00 Lech Poznań

Macron i Lech razem do 2028. Skorzystaj z promocji!

Lech Poznań przedłużył współpracę z włoskim producentem odzieży i sprzętu sportowego, firmą Macron. Nowa umowa obowiązywać będzie do 2028 roku, co oznacza, że obie marki będą związane ze sobą łącznie przez dekadę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych kibiców specjalną promocję - od teraz do czwartku do końca dnia wszystkie produkty Macrona będą dostępne ze zniżką 28 procent!

Macron, który powstał ponad 50 lat temu we Włoszech, sponsorem technicznym Kolejorza został w 2018 roku. Od tego momentu cechą charakterystyczną profesjonalnych linii sportowych jest możliwość tworzenia w pełni dedykowanych i nieszablonowych projektów, które co roku są widoczne na koszulkach, w jakich grają lechici.

- Myślę, że obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy, stąd decyzja o kontynuacji przez kolejne pięć lat, czyli do 2028 roku. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście Macrona do Lecha, do naszych potrzeb, naszej historii. Niezwykle istotne jest dla nas to, że możemy przygotować wspólnie specjalnie dedykowane dla nas trykoty - mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.

- Odzwierciedlenie tego podejścia znajdujemy we wzornictwie, które potem prezentujemy i sprzedajemy naszym kibicom. Z tego bardzo się cieszymy, bo te niuanse, detale są bardzo interesujące i podnoszą jakość naszych wyrobów. To nie są rzeczy katalogowe, gdzie producent mówi, że proszę spojrzeć na stronę numer 40 i wybrać oferowaną tam niebieską koszulkę, tylko nasi graficy i ci z Macrona pracują wiele miesięcy, żeby stworzyć taki projekt, który będzie potem na koszulkach. To sobie niezwykle cenimy - dodaje.

Macron podkreśla, że związał się z jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów, który dodatkowo pracuje na swoją markę również w europejskich pucharach. Niezwykle istotne dla włoskiej firmy było to, że mogła być częścią obchodów stulecia oficjalnej rejestracji najpopularniejszego klubu w Wielkopolsce i wspólnie mogliśmy wtedy świętować ósme w historii klubu mistrzostwo Polski.

- Odnowienie naszej umowy przedłużyło naszą współpracę z Lechem do dziesięciu lat i umocniło naszą wzajemną więź, która powstała po raz pierwszy w 2018 roku - wyjaśnia prezes Macrona, Gianluca Pavanello. - Nasze relacje wykraczają daleko poza dostarczanie strojów i opierają się na wzajemnym szacunku oraz przyjaźni. Sezon po sezonie nasza kooperacja doprowadziła do produkcji kolekcji, które opowiadały historię klubu poprzez połączenie stylu, zaawansowanych parametrów technicznych oraz innowacyjnych rozwiązań projektowych i zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród kibiców wypełniających stadion przy Bułgarskiej w Poznaniu - mówi.

Warto dodać, że Kolejorz zyskuje nie tylko dobrej jakości sprzęt sportowy, ale również finansowo. - Umowa dzieli się na dwa elementy. Ten, w którym Macron dostarcza nam koszulki i odzież sportową do użytku przez nasze zespoły, a także marketingowy. Trzeba powiedzieć, że tu jest wymiar czysto sponsoringowy, bo to jest w tym momencie nasz drugi największy sponsor. Także to też jest dla nas bardzo ważne - mówi prezes Klimczak.

Specjalna promocja!

I na koniec niespodzianka dla kibiców. Z okazji przedłużenia współpracy przygotowaliśmy bowiem specjalną promocję - od teraz do czwartku (2 marca) do końca dnia wszystkie produkty Macrona będą dostępne ze zniżką 28 procent! Z tego rabatu będzie można skorzystać w każdej Stacji Kolejorz, a także poprzez zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem: sklep.lechpoznan.pl. Dodajmy, że wyjątkowo oferta nie obowiązuje na produkty, które wcześniej zostały przecenione.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij