2016-02-05 14:00 Lech Poznań

Lyoness w gronie Sponsorów Premium

Przedstawiamy pierwsze sponsorskie wzmocnienie Kolejorza w 2016 roku. Tym razem do grona Sponsorów Premium dołączyła międzynarodowa firma Lyoness, z którą umowa obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

Przedstawiamy pierwsze sponsorskie wzmocnienie Kolejorza w 2016 roku. Tym razem do grona Sponsorów Premium dołączyła międzynarodowa firma Lyoness, z którą umowa obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

#MocniRAZEM

Firma Lyoness oferuje na całym świecie program partnerski, który łączy 5,3 miliona uczestników oraz ponad 50 tysięcy partnerów handlowych w 46 krajach. Przez najbliższe trzy lata marka będzie ściśle współpracować z Kolejorzem.

- Lech Poznań to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w polskiej piłce nożnej. Siedmiokrotny mistrz Polski i pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski z kilkumilionową rzeszą kibiców jest naturalnym z punktu widzenia Lyoness partnerem do współpracy sponsorskiej - mówi Rafał Pięta, Prezes Zarządu Lyoness Poland. - Poza tym motto "Mocni Razem" jest bardzo bliskie naszego firmowego sloganu "Together we are strong". Już sam ten fakt wróży doskonałą współpracę pomiędzy nami.

Oszczędzaj na zakupach i zarabiaj dla Akademii Lecha

Lyoness we współpracy z Lechem Poznań przygotował specjalny projekt. W jego ramach każdy posiadacz karty członkowskiej, może nabywać towary lub usługi u około 8.700 partnerów handlowych w Polsce i przy każdym zakupie otrzyma zwrot w postaci nawet 5% tzw. "Cashback & Shopping Points", które będzie mógł wykorzystać na kolejne zakupy.

To nie koniec korzyści płynących ze współpracy pomiędzy obiema markami. - Dzięki funkcjonowaniu projektu, Lyoness przekaże na klubową Akademię 1% z każdej wykonanej transakcji. Szkolenie młodzieży to jedno z fundamentalnych zadań Klubu, a nasza akademia już teraz cieszy się opinią najlepszej w Polsce. Dla nas to powód do dumy, że zauważają to również sponsorzy, którzy doceniają i chętnie angażują się w akcje wspierające właśnie ten element naszej pracy - mówi Jan Wojciak, kierownik Działu Sprzedaży KKS.

Przemeblowanie na koszulkach

Wraz z początkiem rundy wiosennej marka Lyoness zastąpi na rękawku firmę Fogo, która nadal pozostaje Sponsorem Premium Kolejorza i będzie obecna podczas meczów rozgrywanych na INEA Stadionie.

- Zaszczytem dla nas jest, że logo Lyoness mogło znaleźć się na koszulkach zawodników obecnego Mistrza Polski. Liczę, że władze klubu, a przede wszystkim kibice KKS Lech Poznań docenią nasze starania w rozwój Kolejorza - dodaje Pięta - Kibicom i sympatykom, władzom Klubu, zawodnikom oraz wszystkim sponsorom życzę samych sukcesów, nie tylko tych sportowych.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij