2019-06-05 11:59 Jakub Ptak , fot. Mirosław Szozda

Łukasz Becella w sztabie szkoleniowym Lecha

Sztab szkoleniowy Lecha Poznań został wzmocniony przez kolejnego szkoleniowca. Funkcję analityka oraz asystenta trenera Dariusza Żurawia pełnić będzie Łukasz Becella.

40-letni szkoleniowiec w przeszłości związany był z kilkoma klubami z Dolnego Śląska, m.in. MKS-em Oława, MKS-em Kluczbork a także Śląskiem Wrocław, w którym pełnił rolę m.in. trenera drugiej drużyny oraz asystenta pierwszego szkoleniowca. W 2016 roku trafił do Pogoni Szczecin, odpowiedzialny był tam za skauting. W ubiegłym sezonie Becellę zatrudniono natomiast w Odrze Opole, gdzie pełnił rolę asystenta trenera Mariusza Rumaka.

- Łukasz Becella posiada już duże doświadczenie na różnych szkoleniowych posadach. Oprócz funkcji trenera-analityka ma u nas także być asystentem trenera Żurawia i brać czynny udział w zajęciach boiskowych. Swoim doświadczeniem ma wspomagać i uzupełniać obecny sztab szkoleniowy - mówi dyrektor sportowy Lecha Poznań, Tomasz Rząsa.

Nowy nabytek sztabu szkoleniowego Kolejorza zastąpi w nim Łukasza Siweckiego, który jako analityk pierwszego zespołu współpracował z Kolejorzem od 2017 roku. Becella posiada licencję UEFA Pro, a w swoim dorobku - oprócz pracy z zespołymi ligowymi - ma także współpracę z juniorskimi reprezentacjami Polski.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij