2021-04-06 16:49 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Łukasz Becella opuszcza Lecha Poznań

Kolejna zmiana w sztabie trenerskim Kolejorza. Łukasz Becella, który pełnił funkcje trenera asystenta oraz analityka w pierwszej drużynie, rozstaje się z Lechem Poznań. Jego umowa została rozwiązana.

42-letni szkoleniowiec dołączył do Lecha Poznań w czerwcu 2019 roku. Wcześniej był związany z kilkoma klubami z Dolnego Śląska, w tym Śląskiem Wrocław, w którym pełnił rolę m.in. trenera drugiej drużyny oraz asystenta pierwszego szkoleniowca. W 2016 roku trafił do Pogoni Szczecin, odpowiedzialny był tam za skauting. Przed przyjściem do Poznania zatrudniony był natomiast w Odrze Opole, gdzie pełnił rolę asystenta trenera Mariusza Rumaka.

Przez dwa lata pracy przy Bułgarskiej pełnił funkcję zarówno asystenta trenera Dariusza Żurawia, jak i klubowego analityka, który odpowiadał za rozpracowanie przeciwników. Teraz rozstaje się z Kolejorzem, we wtorek po południu jego kontrakt został rozwiązany.

Piłkarze Lecha mieli zbiórkę o godzinie 14:00, pół godziny później spotkali się z kończącym pracę szkoleniowcem, który miał okazję pożegnać się z drużyną. Trening poprowadził natomiast duet dotychczasowych asystentów: Janusz Góra oraz Dariusz Dudka. I to oni będą opiekowali się lechitami do momentu ogłoszenia nazwiska nowego trenera. Pozostali członkowie sztabu zostają w klubie do końca sezonu. Od decyzji nowego szkoleniowca będzie zależało, kto znajdzie się wśród współpracowników na nowe rozgrywki.

Następne mecze

Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij