2016-11-04 10:50 Lilianna Szymczak

Litr paliwa zamiast piwa: podejmij wyzwanie

Skrzydłowy Kolejorza Szymon Pawłowski, dziennikarz TVP Tomasz Wolny, franciszkanin o. Leonard Bielecki oraz Krystian Włodarczak ze Stowarzyszenie Na tak biorą udział w kolejnej edycji akcji "Litr Paliwa Zamiast Piwa". Teraz Ty też możesz pomóc osobom niepełnosprawnym i wspólnie z nami przyczynić się do poprawy jakości ich życia!

IM WIĘCEJ LITRÓW, TYM WIĘKSZA POMOC

Często zdarza się, że zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami oddalone są o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania. Wiadomo też, że tylko regularna rehabilitacja może pomóc w osiąganiu coraz większej samodzielności. Właśnie o to walczą podopieczni placówek "Stowarzyszenia Na Tak", którzy z powodu swojej niepełnosprawności nie mogą jednak korzystać z komunikacji miejskiej, a gdyby to opiekunowie chcieli dowozić ich sami, prawdopodobnie musieliby zrezygnować z pracy. Bardzo ważne jest więc zapewnienie im zorganizowanego dowozu i ułatwienie codziennego funkcjonowania.

ZAMIAST NA PIWO ZAPŁAĆ ZA PALIWO

"Litr Paliwa Zamiast Piwa" to społecznościowy projekt charytatywny, którego celem jest zebranie pieniędzy na zakup paliwa potrzebnego na dowóz osób ze sprzężoną niepełnosprawnością na rehabilitację. Każdy z nas szybko wydaje 5 złotych na piwo, czekoladę czy kawę na mieście. Teraz możesz je przeznaczyć na pomoc! Właśnie tyle kosztuje litr paliwa, który w transporcie zbiorowym wystarcza na jednorazowe dowiezienie osoby niepełnosprawnej na rehabilitację. Paliwo można przelewać na dwa sposoby: poprzez aplikację na stronie www.litrpaliwa.pl lub wysyłając sms o treści AP.LITRPALIWA na numer 75068 (siedemdziesiąt pięć zero sześćdziesiąt osiem).

PODEJMIESZ WYZWANIE?

W tym roku do akcji dołącza się Szymon Pawłowski, który wspólnie z Lechem Poznań rzuca Tobie wyzwanie. Jeśli uda się zebrać 1922 litry paliwa, wtedy Klub zafunduje podopiecznym „Stowarzyszenia Na Tak” wejście na najbliższy mecz Kolejorza. Prawda, że proste? Pamiętaj jednak, że całość musi zostać zebrana w zaledwie 5 dni, czyli do czwartku, 10 listopada.

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się pomóc!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij