2014-06-24 00:00

Lekko nie będzie

Wtorek jest drugim dniem obozu w Opalenicy. Podobnie jak wczoraj, na dziś zaplanowane są dwa treningi. Pierwszy już za piłkarzami, drugi o godzinie 17.

 

Wtorek jest drugim dniem obozu w Opalenicy. Podobnie jak wczoraj, na dziś zaplanowane są dwa treningi. Pierwszy już za piłkarzami, drugi o godzinie 17.

Mecz też trening

Dwie jednostki treningowe dziennie to dawka, do jakiej zawodnicy muszą przywyknąć. W najbliższych dniach będzie bowiem standardem. - Zakładamy, że tylko w niedzielę będzie jeden trening, zawodnicy dostaną wolne popołudnie. Zajęć nie będzie też po spotkaniu z Lechią Gdańsk. Przed meczami z Podbeskidziem i zespołem Piotra Reissa trenować będziemy rano, a pojedynki będą potraktowane jako druga jednostka. W obu meczach będziemy starali się podzielić zawodników na dwie grupy, dopiero mecz z Lechią traktujemy jako jeden z dwóch sprawdzianów przed eliminacjami Ligi Europy.

Niezależni od pogody

Część zajęć zawodnicy wykonują w podgrupach. Nad osobnymi elementami pracują formacje defensywne i ofensywne. Większość treningów zaplanowana jest na boisku, w tym także treningi siłowe. W przypadku złych warunków atmosferycznych praca nad siłą może zostać przeniesiona do specjalnie przygotowanego namiotu. Zespół jest więc niezależny od pogody i przygotowany na wszelkie warianty pogodowe.

Następne mecze

Piątek 08.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin
Piątek 15.02 godz.20:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij